środa, 08 czerwiec 2016 15:23

Crema Caffè – kawowe orzeźwienie w ofercie Segafredo

Bogata oferta napojów mrożonych to pozycja obowiązkowa w letnim menu lokali gastronomicznych. Z myślą o wielbicielach kawy, Segafredo Zanetti Poland proponuje orzeźwiający sorbet Crema Caffè, idealny do serwowania w ogródkach.

Crema Caffè to gotowa kompozycja mleka UHT i wyselekcjonowanej mieszanki kaw Segafredo, zawierającej szlachetną Arabikę i pobudzającą Robustę. Do przyrządzenia kremowego sorbetu o intensywnym aromacie wykorzystywane jest urządzenie SP1, wyposażone w innowacyjny system chłodzenia powietrzem oraz cyfrową kontrolę temperatury, gwarantującą zachowanie optymalnych parametrów pracy. Trwałość maszyny, nawet przy intensywnym użytkowaniu, zapewnia korpus wykonany z nierdzewnej stali. Dzięki oryginalnemu designowi, kawowej kolorystyce i przezroczystemu segmentowi prezentującemu przygotowywany sorbet, SP1 zachęca klientów do skosztowania propozycji.

Aby przyrządzić Crema Caffè, wystarczy wlać gotową płyn do 4-litrowego zbiornika urządzenia i uruchomić je. Po upływie ok. 50 minut, kremowy sorbet kawowy jest gotowy do podania. Podczas prosesu schładzania powiększa on dwukrotnie swoją objetoś oraz staje się puszyty o konsystencji pomiędzy lodami a shakiem. Crema Caffè może być serwowana w różnych wariantach i objętościach: w eleganckim kieliszku, deserowym pucharku lub wysokiej szklance – samodzielnie, a także z dodatkiem bitej śmietany, syropu smakowego czy świeżej mięty.

Crema Caffè stanowi również doskonały dodatek do kawy serwowanej na ciepło. Po podgrzaniu 50 ml produktu dyszą do spieniania mleka, dodajemy espresso. Tak przygotowaną kawę serwujemy w eleganckim kieliszku.

Zestaw Crema Caffè, zawierający 108 litrów produktu, urządzenie SP1 do przygotowania sorbetu i materiały promujące produkt, dostępny jest w ofercie Segafredo Zanetti Poland w cenie 3 990 zł netto.
Wyświetlony 2356 razy

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

Showroom i Szkoła Baristów
 ul. Stara Stocznia 6 lok. 8
   80-862 Gdańsk
 gdansk@segafredo.pl

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo