W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz  uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „RODO”,  chcielibyśmy przekazać Państwu podstawowe informacje o wykorzystywaniu danych  osobowych dla poszczególnych (wskazanych poniżej) kategorii osób. 

Klauzule informacyjne dla poszczególnych kategorii osób: 

1) Klauzula informacyjna dla Zleceniobiorców,  

2) Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy i współpracy

3) Klauzula informacyjna dla Pracowników,  

4) Klauzula informacyjna dla osób, które wyraziły zgodę na działania marketingowe

5) Klauzula informacyjna dla uczestników obiegu korespondencji (odbiorców i adresatów)

6) Klauzula informacyjna dla reprezentantów kontrahentów

7) Klauzula informacyjna dla Kontrahentów

8) Klauzula informacyjna dla odbiorców korespondencji kierowanej z domeny segafredo

9) Klauzula informacyjna dla odbiorców działań marketingu bezpośredniego

10) Klauzula informacyjna dla podmiotów, którym wysłano ofertę handlową

Niezależnie od zamieszczenia ww. klauzul informacyjnych na stronie internetowej,  Administrator realizuje obowiązek informacyjny wynikający z RODO, w sposób ciągły w  bezpośrednim kontakcie z osobami, których dane dotyczą. 

Informujemy, że Segafredo Zanetti Poland sp. z o.o. z siedzibą w Bochni wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych – Panią Agnieszkę Wojciechowską. 

Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można kontaktować się we wszelkich sprawach  dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych  jest możliwy  za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Jeśli nie korzysta Pan/Pani z poczty elektronicznej, korespondencję do Inspektora Ochrony Danych może Pan/Pani skierować również pocztą tradycyjną na adres siedziby Administratora- ul. Partyzantów 7, 32- 700 Bochnia, z dopiskiem „Do Inspektora Ochrony Danych Segafredo Zanetti Poland sp. z o.o.” 

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo