W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady  (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z  przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz  uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), dalej: „RODO”,  chcielibyśmy przekazać Państwu podstawowe informacje o wykorzystywaniu danych  osobowych dla poszczególnych (wskazanych poniżej) kategorii osób. 

Klauzule informacyjne dla poszczególnych kategorii osób: 

1) Klauzula informacyjna dla Zleceniobiorców,  

2) Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy i współpracy

3) Klauzula informacyjna dla Pracowników,  

4) Klauzula informacyjna dla osób, które wyraziły zgodę na działania marketingowe

5) Klauzula informacyjna dla uczestników obiegu korespondencji (odbiorców i adresatów)

6) Klauzula informacyjna dla reprezentantów kontrahentów

7) Klauzula informacyjna dla Kontrahentów

8) Klauzula informacyjna dla odbiorców korespondencji kierowanej z domeny segafredo

Niezależnie od zamieszczenia ww. klauzul informacyjnych na stronie internetowej,  Administrator realizuje obowiązek informacyjny wynikający z RODO, w sposób ciągły w  bezpośrednim kontakcie z osobami, których dane dotyczą. 

Informujemy, że Segafredo Zanetti Poland sp. z o.o. z siedzibą w Bochni wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych – Panią Agnieszkę Wojciechowską. 

Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można kontaktować się we wszelkich sprawach  dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych  jest możliwy  za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  

Jeśli nie korzysta Pan/Pani z poczty elektronicznej, korespondencję do Inspektora Ochrony Danych może Pan/Pani skierować również pocztą tradycyjną na adres siedziby Administratora- ul. Partyzantów 7, 32- 700 Bochnia, z dopiskiem „Do Inspektora Ochrony Danych Segafredo Zanetti Poland sp. z o.o.” 

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

Showroom i Szkoła Baristów
 ul. Stara Stocznia 6 lok. 8
   80-862 Gdańsk
 gdansk@segafredo.pl

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo