dlaczego segafredo

Istotą Segafredo Zanetti Espresso jest styl życia jak z włoskiej kawiarni. Szczycimy się poziomem naszej obsługi i gościnnością oraz tym, że proponujemy tylko produkty najwyższej jakości.
Nasze ciągłe dążenie do doskonałości sprawia, że świetna obsługa i miła atmosfera wyraźnie wpływają na zadowolenie naszych Klientów.
Posługujemy się „konceptem franczyzowym”. Poszukujemy prawdziwych entuzjastów, którzy wybierają naszą markę jako sposób, by stać się przedsiębiorcami oraz ambasadorami kultury włoskiego espresso.

Nasz koncept franczyzowy został zrealizowany ponad 600 razy w różnych miejscach na świecie.

Trzy klucze do sukcesu Segafredo Zanetti Espresso to: LUDZIE ich pasja i profesjonalizm, PRODUKTY wysokiej jakości i SYSTEM oparty na wieloletnim doświadczeniu.
Tym, co najbardziej odróżnia nas od konkurencji jest jakość produktów serwowanych w naszych punktach franczyzowych, czyli prawdziwe włoskie espresso oraz napoje kawowe stworzone na jego bazie.
Wierzymy w naszych Ludzi (właścicieli, managerów, kelnerów i baristów), których pasja łączy się z filozofią firmy w spójną całość i jest widoczna we wszystkim, co robimy.
Jesteśmy dumni z naszego konceptu franczyzowego, który jest efektem wieloletniego doświadczenia i dzięki temu jest idealnie dopasowany do zmieniających się potrzeb naszych Klientów.


Zostając naszym Partnerem zyskujesz:

  • 25-letnie doświadczenie w prowadzeniu konceptów franczyzowych
  • markę rozpoznawalną na całym świecie
  • najwyższej jakości asortyment
  • niezbędną wiedzę
  • pełne szkolenia baristyczne dla Twojego zespołu
  • lojalność i satysfakcję Klientów
Zostan naszym partnerem

ANKIETA FRANCZYZOBIORCY SEGAFREDO ESPRESSO

Witaj! Myślisz o przystąpieniu do systemu franczyzowego Segafredo Zanetti Espresso? Chciałbyś prowadzić własną działalność gastronomiczną? Wypełnij poniższą ankietę, a my skontaktujemy się z Tobą.
DANE KONTAKTOWE:
Invalid Input
Wpisz numer telefonu
Wpisz poprawny adres email
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Doświadczenie
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Wstępne informacje
Invalid Input
Jeżeli posiada Pan/Pani lokalizację prosimy o wypełnienie poniższych danych.
Invalid Input

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Szacunkowy potencjał inwestycji
Invalid Input
Invalid Input
Segafredo Zanetti Poland Sp. z o. o. oświadcza, że dane zawarte w "Ankiecie" będą używane tylko i wyłącznie w celach umożliwiających podjęcie wstepnej secyzji o współpracy z Partnerem. Wszelkie zawarte w "Ankiecie" dane sa i będą traktowane przez Segafredo Zanetti Poland Sp. z o. o. jako poufne. Partner - Osoba fizyczna lub prawna, która prowadzi z Segafredo Zanetti Poland rozmowy na temat współpracy oświadcza, że fakt prowadzonych rozmów, a także uzyskane w efekcie tych rozmów informacje i ustalenia będą traktowane jako poufne i niezależnie od efektu rozmów takimi pozostaną przez okres 2 lat od daty przesłania wypełnionej przez Partnera Ankiety.
Zaznacz
Misja Segafredo

Włoski styl życia w filiżance kawy espresso.

Staramy się, aby oferta naszych produktów zawsze przekraczała oczekiwania Klientów, stąd jej innowacyjny charakter.
Oczywiście, naszą wizytówką jest prawdziwe włoskie espresso, jednak jesteśmy świadomi, iż preferencje naszych Klientów cały czas się zmieniają, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby móc je zaspokoić jak najlepiej.
Jesteśmy przekonani o tym, że kawa jako napój ukazuje swoje niezwykłe walory jedynie, gdy przyrządzimy ją w odpowiedni sposób. Jej najważniejszym elementem są właśnie umiejętności, które pozwalają dostarczać Klientom kawę najwyższej jakości.

Doświadczenie Segafredo

Istnieje wiele sposobów definiowania konceptu SEGAFREDO ZANETTI ESPRESSO…
Jesteśmy globalną siecią włoskich kawiarni
Mamy ponad 25 lat doświadczenia w prowadzeniu sieci franczyzowej (pierwszy lokal pod marką Segafredo Zanetti Espresso został otworzony w 1988 roku)
Współpracujemy z ponad 600 partnerami franczyzowymi
Jesteśmy nazywani „Ambasadorem włoskiej kultury espresso” na świecie

Rozwój marki Segafredo Zanetti Espresso to coś, nad czym pracujemy codziennie. Robimy to już od ponad 25 lat, można więc sobie wyobrazić, jak bardzo dbamy o wizerunek naszej marki. Nasza marka to jednak dużo więcej niż wygląd logo i wystrój lokali.
Segafredo Zanetti Espresso to synonim prawdziwego włoskiego doświadczenia, które obejmuje wszystkie zmysły, po to, by cieszyć Konsumentów każdego dnia. To dlatego skupiamy się na wszystkich elementach lokali, które je tworzą, począwszy od wyglądu mebli, do zaprojektowanej z najwyższą uwagą eleganckiej zastawy.
Co więcej, jest to główny powód tego, że utrzymujemy bardzo bliskie kontakty podczas współpracy z naszymi Partnerami - stworzenie prawdziwie włoskiej atmosfery jest dla nas wspólnym celem.


Formularz kontaktowy franczyza

Please let us know your name.
Wpisz nazwisko
Wpisz poprawny adres email.
Wpisz numer telefonu
Wpisz treść wiadomości.
Błędny kod. Wpisz ponownie.
Invalid Input

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo