ORIENTACJA NA KLIENTA

Najważniejsi są dla nas klienci & konsumenci oraz ich satysfakcja. To dla nich dbamy o smak i jakość, począwszy od zielonego ziarna, a skończywszy na filiżance kawy. Nasze produkty tworzone są z pasją i zaangażowaniem. Wykorzystując globalne doświadczenie podążamy za preferencjami konsumentów, a wieloletnie doświadczenie i know-how naszej grupy MZBG  dają na całym świecie gwarancję najlepszej jakości.

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Poprzez spełnienie wymagań: prawnych, środowiskowych, bezpieczeństwa i jakości zobowiązujemy się do zapewnienia naszym odbiorcom produktów bezpiecznych. Zapewniamy, że Polityka Bezpieczeństwa Żywności jest rozumiana, wykonywana i utrzymywana przez pracowników Spółki. Poprzez programy szkoleniowe budujemy silny i profesjonalny zespół, którego zadaniem jest doskonalenie jakości i bezpieczeństwa naszych produktów każdego dnia.

ŚRODOWISKO

Troska o środowisko naturalne jest dla nas bardzo ważna, dlatego też Spółka dokonuje oceny wpływu na środowisko każdego przedsięwzięcia realizowanego obecnie, jak i planowanych w przyszłości oraz przestrzega obowiązujących przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska, ze szczególnym uwzględnieniem przepisów regulujących gospodarkę odpadami i emisję gazów. Prowadzimy swoją działalność w sposób zrównoważony uwzględniając potrzebę stałej troski o stan środowiska naturalnego. Tego wymaga od nas odpowiedzialność wobec przyszłych pokoleń.

Każdego roku Spółka dobrowolnie poddaje się audytom z zakresu ochrony środowiska, prowadzonym przez niezależnych audytorów.

ZASOBY I ZGODNOŚĆ Z WYMOGAMI

Zarząd i Udziałowcy Spółki zapewniają zasoby niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa produktów. Proces produkcji  i realizacja usług przebiega zgodnie z wymaganiami systemu IFS Food w. 7 oraz systemu HACCP. Spółka zapewnia zasoby personalne oraz materialne, w tym realizację inwestycji zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa produktów oraz zgodności z wymaganiami prawa, specyfikacjami oraz umowami zawartymi z klientami. Nasz zespół budujemy w oparciu o wartości i kulturę MZBG. Celem naszego Zespołu jest coraz lepsze spełnianie oczekiwań klientów i konsumentów na rynku polskim i rynkach zagranicznych.

KONTROLA JAKOŚCI I INNOWACJE

Nasze mieszanki tworzymy z najwyższej klasy surowców. MZBG (w tym Segafredo Zanetti Poland) sprawuje kontrolę nad całym łańcuchem wytwarzania kawy, rozpoczynając od nabywania surowców, poprzez proces palenia, kończąc na działaniach marketingowych i logistyce produktów. Sekret sztuki palenia kawy tkwi w znajomości surowca i nowoczesnych palarniach. Dzięki długofalowym relacjom z dostawcami surowców i weryfikacji na każdym etapie produkcji zapewniamy, że produkt jest zgodny z wymogami prawa i oczekiwaniami klientów. Nasz zespół Baristów z pasją definiuje zalecenia jakościowe. Dbamy o rozwój poprzez nowe systemy zarządzania, nowe technologie; systematycznie modernizujemy naszą fabrykę. Celem jest lepsze bezpieczeństwo naszych pracowników, czystość środowiska naturalnego i jakość.

SYSTEMY ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

W zakładzie wdrożone są systemy zarządzania: IFS – gwarantuje utrzymanie  standardu najwyższej jakości i bezpieczeństwa wytwarzanych przez nas produktów; HACCP – pozwala identyfikować zagrożenia dla Konsumenta ze strony produktu; GMP i GHP – zapewniają system identyfikowalności produktów, materiałów i surowców, nowoczesną infrastrukturę, higienę pracowników oraz zakładu.  Ideologia wewnętrznego systemu „Gold Standard” pozwala nam dbać o powtarzalność smaku naszych produktów.

CERTYFIKAT IFS

ifs

CERTYFIKAT BIO

biosert

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo