Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowym projekcie wspierającym działania Fundacji Zanetti na rzecz pomocy dzieciom w potrzebie.

W związku z bardzo ciepłym przyjęciem akcji promocyjnej 2022 na rzecz "Doctors with Africa Cuamm", która została doceniona również przez naszych klientów B2B, Fondazione Zanetti Onlus i Segafredo Zanetti postanowiły zaangażować się w nowy projekt charytatywny na rzecz "CESVI The House of Smile" w Rio de Janeiro, miejsca, w którym przyjmowane są wszystkie dzieci z trudnej sytuacji w faveli Manguinhos.

We Włoszech kupując dowolny produkt Segafredo Zanetti w supermarketach i sklepie internetowym od grudnia do marca 2023, konsument przyczyni się do pewnych bardzo ważnych działań na rzecz Domu Uśmiechu, takich jak zakup instrumentów muzycznych, usługi transportowe dla dzieci, które nie mieszkają w okolicy, aranżacja niektórych przestrzeni zniszczonych przez czas i zużycie.

Fundacja Zanetti

Z tej okazji, podobnie jak w przypadku projektu 2022, tradycyjne standardowe opakowania Intermezzo i Espresso Casa mielone 250g i 2x250 we Włoszech zostały opatrzone dedykowaną grafiką podpisaną przez ilustratorkę Annę Sutor.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej projektu: 

https://unsorrisoperilbrasile.segafredo.it/

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo