Z okazji Dni Walki z Rakiem wspieramy inicjatywę społeczną #ONKOODPOWIEDZIALNI zorganizowaną przez Neo Hospital ukierunkowaną na podniesienie świadomości w zakresie nowotworów ginekologicznych i zdrowia kobiet.

W ramach tej akcji prowadzone będą:

▪ (23 i 29.06 ) wirtualne spotkania z lekarzami, psychoonkologiami i pacjentami, których dotknął nowotwór, którzy podzielą się doświadczeniami oraz odpowiedzą na pytania jak dbać o zdrowie kobiet, jak reagować, gdy pojawia się choroba onkologiczna oraz gdzie szukać pomocy.
▪ Lekarze z NEO Hospital będą udzielać bezpłatnych konsultacji dla pacjentek z diagnozą onkologiczną raka szyjki macicy lub raka trzonu macicy jak również przeprowadzone zostaną bezpłatne badania cytologiczne dla zainteresowanych kobiet na terenie Krakowa
▪ Pacjentki z rozpoznaniem raka trzonu macicy oraz raka szyjki macicy będą mogły skorzystać z bezpłatnych konsultacji kwalifikujących do programu leczenia operacyjnego z wykorzystaniem robota da Vinci. Program posiada finansowanie ze środków UE, dzięki czemu dla pacjentek zakwalifikowanych do programu zabiegi te są bezpłatne. Z programu mogą korzystać pacjentki z całej Polski.
 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami akcji na stronie https://onkoodpowiedzialni.pl/

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

Showroom i Szkoła Baristów
 ul. Stara Stocznia 6 lok. 8
   80-862 Gdańsk
 gdansk@segafredo.pl

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo