Zaspokajając potrzeby naszych konsumentów, jednocześnie nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne.

Zrównoważony Rozwój Segafredo Zanetti to 6 głównych elementów:

massimo zanetti logo

Massimo Zanetti Beverage Group na włoskiej giełdzie papierów wartościowych

W 2015 roku MZBG weszła na giełdę w Mediolanie w segmencie STAR Mercato Telematico Azionario.

Raportowanie wyników niefinansowych

Zakres raportowania dla wszystkich informacji niefinansowych obejmuje 24 z 61 firm kontrolowanych przez Grupę we Włoszech i za granicą, z czego 17 to firmy produkcyjne i 6 spółek handlowych. Jest on ustalony na podstawie kryterium znaczenia wymiarowego pod względem finansowym i kadrowym.

Od surowca do filiżanki – jakość dla klientów i konsumentów

Segafredo Zanetti jest firmą, która oferuje kontrolę całego procesu powstawania kawy espresso, od zbioru do ziaren, aż po filiżankę gotowego napoju oraz tak ważną, stałą opiekę nad naszymi klientami.

Bezpieczeństwo produktu, a także słuchanie i komunikowanie się z klientami i kontrahentami to bardzo ważny aspekt w procesie tworzenia nowych produktów.

Zarządzanie wpływem na środowisko

Główne kwestie środowiskowe MZBG związane są ze zużyciem energii w procesie prażenia, emisją gazów cieplarnianych, a wreszcie z wytwarzaniem odpadów podczas produkcji i pakowania gotowych produktów.

Relacje pracownicze

Zarządzanie ludźmi w Massimo Zanetti Beverage Group jest ukierunkowane na ochronę różnorodności i równych szans oraz na zdrowie i bezpieczeństwo w miejscu pracy, a także szkolenia i rozwój zawodowy.

Etyka i zgodność z prawem

Legalność, odpowiedzialność, uczciwość i poprawność, przejrzystość, integralność, rzetelność, szacunek, ochrona środowiska, bezpieczeństwo i odpowiedzialność społeczna to kluczowe zasady w MZBG.

PEŁNY RAPORT ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU SEGAFREDO

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo