Odpowiedzialność społeczna i polityka jakości

POLITYKA JAKOŚCI

"Dążymy do oferowania najlepszej jakości kawy i obsługi klientaw wymiarze globalnym".

~Misja Massimo Zanetti Beverage Group

Polityka Jakości Grupy oparta jest na pięciu wzajemnie uzupełniających się obszarach: 

  • Orientacja na klienta
  • Jakość i bezpieczeństwo
  • Zasoby i zgodność z wymaganiami
  • Kontrola jakości i innowacje
  • Systemy zarządzania jakością

Przywiązujemy szczególną wagę do certyfikacji i identyfikowalności żywności, wprowadzając innowacje w duchu podejścia zorientowanego na klienta.

Wiemy, jak ważne jest efektywne zarządzanie zużyciem energii, redukcja odpadów produkcyjnych i emisji gazów cieplarnianych. W naszych zakładach wprowadzamy rozwiązania mające na celu zmniejszenie zużycia materiałów opakowaniowych i wykorzystanie surowców bidegradowalnych. Nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza firma stawała się coraz bardziej przyjazna środowisku, stawiając sobie za cel jeszcze efektywniejsze zarządzanie zasobami naturalnymi.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową Polityką Jakości Segafredo Zanetti:

Polityka Jakości Segafredo Zanetti Poland

Polityka Jakości Massimo Zanetti Beverage Group

Polityka Środowiskowa Massimo Zanetti Beverage Group

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Odpowiedzialność społeczna to odpowiedzialny sposób funkcjonowania firmy na wielu płaszczyznach, często wykraczających poza obszar działalności firmy, któremu przyświeca idea wzajemności i solidarności międzyludzkiej.

W Segafredo Zanetti realizujemy wiele działań mających wpływ na kreowanie dobrobytu społecznego:

  • Ściśle określona polityka jakości nakazuje nam dbałość o środowisko naturalne w ramach odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń. Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna i dlatego przestrzegamy przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem przepisów regulujących gospodarkę odpadami i emisję gazów.
  • Zarządzanie z szacunkiem i przestrzeganie kodeksu etycznego to podstawy działania Segafredo Zanetti. Dzięki temu tworzymy środowisko, w którym wszyscy współpracownicy mogą ze sobą sprawnie współdziałać, troszczyć się o siebie nawzajem i pomagać sobie.
  • Jako globalni obywatele szanujemy różne zwyczaje picia kawy, które wykształciły się na całym świecie i dlatego Segafredo Zanetti jednoczy wokół siebie wielbicieli różnych rodzajów kawy. Naszym konsumentom dostarczamy kawę najlepszej jakości, gdyż o jej smak i jakość dbamy na każdym etapie produkcji.

Wspólnie angażujemy się w nowe projekty, dlatego zakres naszych działań społecznych zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich poszerza się.

AKCJE SPOŁECZNE I DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

baner fundacja religi
baner fundacja zanetti

 

NASZE AKTYWNOŚCI

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym to dla nas priorytet.

Zaspokajając potrzeby naszych konsumentów, jednocześnie nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne.

Mamy przyjemność poinformować Państwa o nowym projekcie wspierającym działania Fundacji Zanetti na rzecz pomocy dzieciom w potrzebie.

Pan Roman to 72-letni mieszkaniec Nieszkowic Wielkich. Jest niewidomy, mieszka sam w starym domu bez dostępu do ciepłej wody czy ubikacji. Brakowało mu artykułów pierwszej potrzeby, takich jak ciepła odzież na zimę czy żywność oraz węgiel.

Kraków Business Run 2019 coraz bliżej. Od startu dzieli nas już tylko kilka dni. Całe wakacje regularnie trenowaliśmy.

Trzymajcie kciuki za nasze Drużyny! Kraków Business Run już 8 września!

Kolejny Finał WOŚP już za nami. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć go wspólnie!

Segafredo Zanetti Poland jest świadoma wagi przestrzegania w ramach prowadzonej przez siebie działalności obowiązujących przepisów prawnych, jak również konieczności postępowania zgodnie
z najwyższymi standardami etycznymi.

Pracownicy Segafredo Zanetti Poland zaangażowali się w akcję pomocy dla Klaudii. Dziewczynka przez ponad rok przebywała w Śląskim Centrum Chorób Serca, oczekując na transplantację.

Wyjątkowa edycja Poland Business Run już za nami. Tegoroczny bieg odbył się w zmienionej formule, ale drużyna Segafredo jak zwykle dopisała.

Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w wydarzeniu i wesprzeć akcję pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową. Pogoda dopisała, humory również, a wspaniała atmosfera udzieliła się nam Wszystkim ?

Kawa Segafredo jest zrodzona z pasji, dlatego wiemy jak ważne jest jej pielęgnowanie. Nasi bariści, dla których praca to pasja, są tego żywym przykładem.

4 lipca 2019 odbył się pierwszy trening przygotowujący naszych zawodników do biegu podczas Kraków Business Run 2019. 

W związku z aktualną sytuacją zagrożenia koronawirusem powstało wiele świetnych inicjatyw wsparcia dla szpitali pomagających chorym z całej Polski. W odpowiedzi na potrzebę wsparcia przekazujemy kawę Segafredo naszym Klientom oraz Partnerom, który zaangażowali się w akcję pomocy, dostarczając posiłki i napoje pracownikom oddziałów zakaźnych.

Każdego dnia mierzą się z trudnymi sytuacjami wyjeżdżając do pożarów i wypadków. Są na każde wezwanie.

Ich służba to ogromna odpowiedzialność i wielki wysiłek.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy  będziemy mieli okazję wziąć udział w wielkiej inicjatywie jaką jest Kraków Business Run.

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo