segafredo facebook segafredo instagram segafredo youtube segafredo pinterest segafredo twitter

Home   |   Franczyza   |   Szkoła Baristów   |   Praca   |   Kontakt

Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialność społeczna to odpowiedzialny sposób funkcjonowania firmy na wielu płaszczyznach, często wykraczających poza obszar działalności firmy, któremu przyświeca idea wzajemności i solidarności międzyludzkiej.

W Segafredo Zanetti realizujemy wiele działań mających wpływ na kreowanie dobrobytu społecznego:

  • Ściśle określona polityka jakości nakazuje nam dbałość o środowisko naturalne w ramach odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń. Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna i dlatego przestrzegamy przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem przepisów regulujących gospodarkę odpadami i emisję gazów.
  • Zarządzanie z szacunkiem i przestrzeganie kodeksu etycznego to podstawy działania Segafredo Zanetti. Dzięki temu tworzymy środowisko, w którym wszyscy współpracownicy mogą ze sobą sprawnie współdziałać, troszczyć się o siebie nawzajem i pomagać sobie.
  • Jako globalni obywatele szanujemy różne zwyczaje picia kawy, które wykształciły się na całym świecie i dlatego Segafredo Zanetti jednoczy wokół siebie wielbicieli różnych rodzajów kawy. Naszym konsumentom dostarczamy kawę najlepszej jakości, gdyż o jej smak i jakość dbamy na każdym etapie produkcji.

Wspólnie angażujemy się w nowe projekty, dlatego zakres naszych działań społecznych zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich poszerza się.

AKCJE SPOŁECZNE I DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

baner fundacja religi
baner fundacja zanetti

 

NASZE AKTYWNOŚCI

Pracownicy Segafredo Zanetti Poland zaangażowali się w akcję pomocy dla Klaudii. Dziewczynka przez ponad rok przebywała w Śląskim Centrum Chorób Serca, oczekując na transplantację.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy  będziemy mieli okazję wziąć udział w wielkiej inicjatywie jaką jest Kraków Business Run.

Zaspokajając potrzeby naszych konsumentów, jednocześnie nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne.

4 lipca 2019 odbył się pierwszy trening przygotowujący naszych zawodników do biegu podczas Kraków Business Run 2019. 

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym to dla nas priorytet.

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp z o.o.

Ul. Partyzantów 7
32-700 Bochnia - POLAND
Tel. (+48) 14 615 41 00
Fax (+48) 14 615 41 05
E-mail: info@segafredo.pl
Aleje Jerozolimskie 181 B
Wejście B1
02-222 Warszawa
Telefon: 14 615 41 50
E-mail: warszawa@segafredo.pl

 

 
 
 
 
Massimo Zanetti logo