segafredo facebook segafredo instagram segafredo youtube segafredo pinterest googlew

Home  |  Franczyza  |  Szkoła Baristów  |  Praca  |  Konkurs  |  Kontakt

Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialność społeczna to odpowiedzialny sposób funkcjonowania firmy na wielu płaszczyznach, często wykraczających poza obszar działalności firmy, któremu przyświeca idea wzajemności i solidarności międzyludzkiej.

W Segafredo Zanetti realizujemy wiele działań mających wpływ na kreowanie dobrobytu społecznego:

  • Ściśle określona polityka jakości nakazuje nam dbałość o środowisko naturalne w ramach odpowiedzialności wobec przyszłych pokoleń. Troska o środowisko jest dla nas bardzo ważna i dlatego przestrzegamy przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem przepisów regulujących gospodarkę odpadami i emisję gazów.
  • Zarządzanie z szacunkiem i przestrzeganie kodeksu etycznego to podstawy działania Segafredo Zanetti. Dzięki temu tworzymy środowisko, w którym wszyscy współpracownicy mogą ze sobą sprawnie współdziałać, troszczyć się o siebie nawzajem i pomagać sobie.
  • Jako globalni obywatele szanujemy różne zwyczaje picia kawy, które wykształciły się na całym świecie i dlatego Segafredo Zanetti jednoczy wokół siebie wielbicieli różnych rodzajów kawy. Naszym konsumentom dostarczamy kawę najlepszej jakości, gdyż o jej smak i jakość dbamy na każdym etapie produkcji.

Wspólnie angażujemy się w nowe projekty, dlatego zakres naszych działań społecznych zarówno lokalnych, jak i ogólnopolskich poszerza się.

AKCJE SPOŁECZNE I DZIAŁANIA CHARYTATYWNE

baner fundacja religi
baner fundacja zanetti

 

NASZE AKTYWNOŚCI

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania ze zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym to dla nas priorytet.

Zaspokajając potrzeby naszych konsumentów, jednocześnie nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które minimalizują wpływ na środowisko naturalne.

Każdego dnia mierzą się z trudnymi sytuacjami wyjeżdżając do pożarów i wypadków. Są na każde wezwanie.

Ich służba to ogromna odpowiedzialność i wielki wysiłek.

Pracownicy Segafredo Zanetti Poland zaangażowali się w akcję pomocy dla Klaudii. Dziewczynka przez ponad rok przebywała w Śląskim Centrum Chorób Serca, oczekując na transplantację.

Z przyjemnością informujemy, że w tym roku po raz pierwszy  będziemy mieli okazję wziąć udział w wielkiej inicjatywie jaką jest Kraków Business Run.

Kraków Business Run 2019 coraz bliżej. Od startu dzieli nas już tylko kilka dni. Całe wakacje regularnie trenowaliśmy.

Trzymajcie kciuki za nasze Drużyny! Kraków Business Run już 8 września!

4 lipca 2019 odbył się pierwszy trening przygotowujący naszych zawodników do biegu podczas Kraków Business Run 2019. 

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp z o.o.

Ul. Partyzantów 7
32-700 Bochnia - POLAND
Tel. (+48) 14 615 41 00
Fax (+48) 14 615 41 05
E-mail: info@segafredo.pl
Aleje Jerozolimskie 181 B
Wejście B1
02-222 Warszawa
Telefon: 14 615 41 50
E-mail: warszawa@segafredo.pl

 

 
 
 
 
Massimo Zanetti logo