Szkoła Baristyczna Segafredo

Szkolenia baristyczne dla HoReCa

Nasza szkoła baristyczna oferuje szeroki zakres kursów, dostosowanych do różnych poziomów zaawansowania. Nasze szkolenia są zaprojektowane tak, aby każdy, od początkujących entuzjastów kawy po doświadczonych baristów, mógł poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności. Każdy kurs obejmuje teoretyczne podstawy dotyczące pochodzenia kawy, technik parzenia. Większą część czasu zajmują praktyczne ćwiczenia na profesjonalnym sprzęcie, które pozwalają na doskonalenie technik i kreatywności w przygotowywaniu napojów kawowych.

Kurs baristyczny

Program szkoleń

Podczas naszych kursów uczestnicy poznają tajniki profesjonalnego parzenia kawy, obsługi ekspresów oraz latte art. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych baristów, którzy dzielą się swoją wiedzą i pasją do kawy. Dzięki naszym kursom, uczestnicy będą w stanie serwować kawę na najwyższym poziomie, z uwzględnieniem najnowszych trendów i technik w świecie kawy.

Kurs baristyczny

Wirtualny spacer

Odwiedź naszą szkołę baristyczną bez wychodzenia z domu! Zapraszamy na wirtualny spacer, dzięki któremu możesz poznać nasze zaplecze, zobaczyć sale szkoleniowe oraz sprzęt, na którym pracują nasi kursanci.

Rozpocznij wirtualny spacer
Wirtualny spacer
Oddział Warszawa

Nasze Oddziały

Warszawa

Al. Jerozolimskie 181 B

02-222 Warszawa

wejście B1

Bochnia

Partyzantów 7

32-700 Bochnia

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące naszych kursów, skontaktuj się z nami:

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon: +48 784 000 900

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:30.

Kontakt

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo