poniedziałek, 02 luty 2015 14:39

Segafredo Zanetti Poland partnerem kawowym Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu BCC 2015

Bocheńska firma Segafredo Zanetti Poland - członek klubu BCC, od kilku lat czynnie wspiera Galę Liderów Polskiego Biznesu będąc partnerem kawowym tego ważnego wydarzenia, które miało miejsce 24.01.2015 r. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie. XXIV edycja zgromadziła blisko 2 tysiące gości, wśród których obecny był sam Prezydent Polski, Bronisław Komorowski. Ponadto, swoją obecnością zaszczycili: członkowie rządu, dyplomaci, parlamentarzyści, wybitni przedstawiciele świata kultury i nauki, przedstawiciele mediów oraz członkowie klubu BCC reprezentujący czołowe polskie przedsiębiorstwa.

segafredo zanetti poland 30 01 2017 02Fotografia: Segafredo Zanetti Poland PLUS 5 – ciśnieniowy automatyczny ekspres do kawy segafredo zanetti poland 30 01 2017 03Fotografia: Segafredo Zanetti Poland Zespół Segafredo Zanetti Poland podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu

Od 1991 Business Centre Club roku przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu firmom oraz ich szefom, którzy oprócz zysku kierują się w prowadzeniu swojej działalności etyką prowadzenia biznesu, a także troską o sprawy państwowe.
Tegorocznym Laureatem Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu została firma Orbis Spółka Akcyjna – sieć hoteli, z którymi firma Segafredo Zanetti Poland ściśle współpracuje od czterech lat.

„Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, którą wspieramy już po raz czwarty odbywa się corocznie z początkiem roku. Jest to dla nas najlepszy czas na podsumowanie roku poprzedniego. Z perspektywy Segafredo Zanetti Poland, 2014 rok był czasem realizacji wielu projektów, które skutkowały osiągnięciem dobrych wyników w każdym z obszarów działalności firmy. Fundamentem naszego funkcjonowania na rynku polskim jest kompleksowość oferty kawowej i rozpoznawalność marki o włoskich korzeniach. Wywodzą się one z sektora HORECA we Włoszech, jednak również w Polsce jesteśmy dobrze widoczni w tym segmencie. Na polskim rynku „gastronomii”, Segafredo Zanetti jest jedną z niewielu włoskich marek kawowych, która opiera swoją działalność na własnych strukturach, co sprawia, że jesteśmy blisko klienta na terenie całego kraju. Gastronomowie podejmują z nami współpracę głównie z uwagi na możliwość korzystania z porad wykwalifikowanego personelu w całej Polsce. Choć rozmaitość i różnorodność produktów jest duża, w mojej ocenie tegoroczny sukces w każdym segmencie naszej działalności wynika ze wspomnianej wcześniej kompleksowości oferty, stabilności surowca i smaku, do którego zobowiązuje marka Segafredo” – opowiada Monika Dutkiewicz, Prezes Zarządu Segafredo Zanetti Poland.

segafredo zanetti poland 30 01 2017 04Fotografia: Segafredo Zanetti Poland Nowy ekspres do kawy z serii Top 85 w modnym kolorze Satin White
Wyświetlony 1592 razy

SEGAFREDO ZANETTI POLAND Sp. z o.o.

 Ul. Partyzantów 7
    32-700 Bochnia 
 info@segafredo.pl

Obsługa Klienta:
 (+48) 784 000 900
    (+48) 14 615 41 91

 Aleje Jerozolimskie 181 B
    Wejście B1
    02-222 Warszawa
 warszawa@segafredo.pl

 

 

 

 

Dołącz do nas

Massimo Zanetti logo